Pomagamy Mikołajowi

Wolontariusze pomagają Mikołajowi


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/informedia3/public_html/wp-content/uploads/et_temp/okladka270-279484_185x185.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/rozmaito/.tmp:/home/rozmaito/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl/public_html/wp-content/themes/OnTheGo/epanel/custom_functions.php on line 657
Wolontariusze pomagają Mikołajowi

Rozmaitości Ostrołęckie:

Poprzednie edycje pokazały, że wśród nas jest wielu ludzi pozytywnie zakręconych i chętnych do pomagania najmłodszym. Potrafimy bezinteresownie, z wielkim zaangażowaniem i energią działać i nieść radość maluchom. W tym roku w organizację akcji zaangażowało się kilkudziesięciu wolontariuszy. Ich wkład był ogromny.

Byli odpowiedzialni za wpisywanie listów do mikołajowej bazy. Koordynowali weryfikacją autorów listów w swojej okolicy. Umieszczali zweryfikowane listy na platformie z listami do Mikołaja. W końcu pomagali w przygotowaniu paczek do transportu, a potem rozwożeniu prezentów po całym powiecie ostrołęckim. Bez ich pomocy nie udałoby się tak sprawnie zorganizować akcji, zwłaszcza że liczba otrzymanych listów przerosła najśmielsze oczekiwania wszystkich.
Wśród wszystkich wolontariuszy, którzy poświęcali swój czas, na wyróżnienie zasługują: Ewa Olszewska, Izabela Rurka, Wioleta Waszczych, Jolanta Grabowska, Dorota Osowiecka, Rafał Sodór i Sylwester Gawrych. Nie możemy pominąć również Artura Józefowskiego z grupy WDDW Polska oraz młodzieży z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce. Dzięki nim powstały dwa krótkie filmy-zaproszenia do udziału w akcji. Dodatkowo licealiści, na początku grudnia zorganizowali pod sceną przy Kupcu akcję informacyjną połączoną z występami i konkursami – o tym wydarzeniu piszemy na następnej stronie.
Artur Józefowski zaangażował swoich przyjaciół w Polsce i zagranicą w spełnianie dziecięcych marzeń.
Pominąć nie można zespołu Gabinetu Medycyny Estetycznej w Ostrołęce. Jego pracownicy nie tylko obdarowali wiele dzieci paczkami, ale także namawiali swoje klientki do udziału w akcji. W pomoc w akcji włączyli się: zespół kawiarni Cafe Fusy, słuchacze CNiB ŻAK, sportowcy z klubu bokserskiego VICTORIA, karatecy z Młodzieżowego Klubu Karate Kyokushin i klubu Gladiator, którzy podczas gali MMA zachęcali do udziału w akcji.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>