Pomagamy Mikołajowi

Prezenty od liderów w sprzedaży zabawek! Dziękujemy!

zabawki-1Sztab akcji zasypują kolejne paczki do darczyńców oraz firm, które zdecydowały się podzielić swoim asortymentem. Wśród ostatnich znalazły się zabawki od Mattel, HH Poland, Chicco, Passion Cards oraz firmy Rekman. Wszystkim ogromnie dziękujemy! 

Nasza akcja to nie tylko listy zrealizowane przez darczyńców. Część paczek udaje się spełnić dzięki pomocy firm, które w swoim asortymencie mają zabawki, słodycze, ubrania, buty, stroje sportowe, gadżety. Każdego roku staramy się znaleźć ich jak najwięcej.

W tym roku wśród przyjaciół akcji znaleźć się między innymi  Mattel, HH Poland, Chicco, Passion Cards oraz firma Rekman. Otrzymaliśmy od nich zabawki z ich asortymentu. 

hhPrzedsiębiorstwo HH Poland S.A.  powstało w 1991 roku i na przestrzeni lat stało się jednym z największych importerów w Polsce. Od 2002 roku firma jest liderem na rynku zabawek interaktywnych w Polsce, co roku wprowadzając nowe produkty do swojej linii asortymentowej. HH Poland S.A. w trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo klientów kładzie duży nacisk na kontrolę zarówno w trakcie procesu produkcyjnego, jak i w trakcie sprzedaży już w kraju artykułów sprowadzanych przez siebie.

Chicco Logo 07Chicco to światowa marka wyspecjalizowana w wielu kategoriach z branży dziecięcej, z ponad 50-letnim doświadczeniem. Misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci. Dlatego wspierają rodziców towarzyszących dziecku w rozwoju, oferując bezpieczne rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka, już od chwili jego narodzin.

passioncard-newFirma Passion Cards powstała w 1990 roku jako wydawnictwo kart pocztowych. Okazyjne kartki dla rodziny, dziewczyny, chłopaka, urodzinowe, świąteczne… Wszystkie tworzone z prawdziwą pasją, oryginalnie zaprojektowane, z niepowtarzalnym graficznym wzornictwem. Ogromna popularność produktów Passion Cards była impulsem do stworzenia marki kukartka obejmującej spójną kolekcję artykułów prezentowych. Uzupełnieniem oferty są serie wydawnicze i kolekcjonerskie oparte na licencjach światowych najbardziej rozpoznawalnych marek: Forever Friends czy Sheepworld.

rekman_logo-300x138Rekman jest liderem wśród dystrybutorów zabawek w Polsce. Kiedy firma rozpoczynała działalność w 1992 roku, była niewielką hurtownią o zasięgu lokalnym, która dzięki ciężkiej pracy i chęci doskonalenia rozwinęła się i teraz jest dystrybutorem ogólnopolskim. W ofercie Rekman znajduje się ponad 25 000 produktów pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców. Szeroki wybór zabawek, modeli plastikowych oraz modeli dla kolekcjonerów, a także przejrzyste zasady współpracy czynią Rekman godnym polecenia partnerem biznesowym.

mattel_logoMattel - amerykańskie przedsiębiorstwo, będące największym pod względem przychodów ze sprzedaży producentem zabawek na świecie. Firma została założona w 1945 roku przez Harolda „Matta” Matsona i Elliota Handlera (stąd nazwa). Długoletnią prezes firmy była żona założyciela, Ruth Mosko Handler, której rodzice byli żydowskimi emigrantami z Polski. Firma produkuje między innymi: lalki Barbie, lalki Monster High oraz Ever After High, Hot Wheels, gry planszowe, a od początku lat 80. także konsole gier wideo. Wspólnie z Hasbro Enterprises posiada prawa autorskie do gry słownej Scrabble.

Wszystkim firmom niezmiernie dziękujemy!