Pomagamy Mikołajowi

Pomaganie Mikołajowi połączyło pracowników BDO

Pomaganie Mikołajowi tak spodobało się pracownikom firmy BDO z oddziału w Warszawie, że w tym roku zaprosili do pomocy swoich kolegów z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Razem przygotowali ogromną górę prezentów! 

bdo-4

BDO zostało przyjacielem Mikołaja podczas ósmej edycji akcji Pomagamy Mikołajowi. W zeszłym roku, pracownicy z Warszawy wybrali kilkanaście listów, wspólnie kupili prezenty, zapakowali i przekazali nam. Okazało się, że wspólne pomaganie może być doskonałym sposobem na integrację pracowników.

bdo1

W tym roku, postanowili pomóc po raz drugi. Do współpracy zaprosili swoich kolegów z oddziałów w innych miastach - Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Wspólnie wybrali ponad sto listów od najbiedniejszych dzieciaków z Kurpiowszczyzny. W piątek dotarła do nas ich przesyłka. Jak widać na zdjęciach, BDO stanęło na wysokości zadania i przygotowało prawdziwą górę świątecznych upominków.

Czym zajmują się nasi przyjaciele? BDO to firma o największym w Polsce doświadczeniu w obsłudze spółek giełdowych. Świadczą usługi audytorsko-doradcze, organizują szkolenia i konferencje.

BDO dziękujemy, że jesteście z nami!