Pomagamy Mikołajowi

Pakujemy paczki!

pakowanie1Jeszcze tylko do 19 grudnia można wybierać listy do zrealizowania i dostarczać paczki z prezentami, które już zostały zrealizowane. W sztabie akcji trwa wielkie pakowanie! 

Ostatni tydzień pomagania Mikołajowi to ostatnia również szansa na zrealizowanie marzenia dziecka i obdarowania go prezentem na Boże Narodzenie. W worku pozostało ich już tylko 67, ale to wciąż 67 pragnień dziecka, które musi się udać zrealizować, by miało ono beztroskie, radosne święta.

Sprawdźcie, może jest list, który czeka właśnie na Was! pomagamymikolajowi.pl/listy

To także okres wzmożonej fizycznej pracy naszych wolontariuszy. Ci, którzy już wybrali już paczki i kupili prezenty dostarczają je do naszego sztabu oraz punktów w Warszawie i Łomży. Paczki przynosi nasz niezastąpiony listonosz, kurierzy ze wszystkim firm, osoby prywatne. Niezmiernie dziękujemy im za to! 

Ponieważ jednak tradycją jest, że każdy prezent rozwozimy w takich samych workach, które przygotowuje dla nas działająca w Ostrołęce Stora Enso, której również niezmiernie dziękujemy, wszystkie paczki trzeba przepakować. Tym właśnie zajmują się nasi wolontariusze.

Papierowe worki są dla nas idealne. Pojemne, trwałe i jednolite. Nie jest to bez znaczenia, bo nawet poprzez kolorowe torby czy błyszczący papier nie chcemy wyróżniać maluchów. Dlatego osoby realizujące marzenia nie muszą pakować zabawek jak na prezent.

Darczyńców, którzy wybrali już listy przypominamy, że do 19 grudnia mają czas, by dostarczyć do nas paczkę dla dziecka.