Pomagamy Mikołajowi

cel akcji

paczki-58-z-61

Akcja PomagamyMikołajowi.pl skierowana jest do dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących. Celem jest spełnianie prawdziwych marzeń dzieci oraz pobudzenie ich wyobraźni i zachęcenie do działania. Chcemy zainicjować proces, który w przyszłości ułatwi im rozwiązywanie życiowych problemów.

Napisanie nawet krótkiego listu, dla niektórych dzieci jest ogromnym wysiłkiem. Muszą przełamać swoją nieśmiałość i uwierzyć w moc Świętego Mikołaja. Niektóre listy to małe dzieła sztuki, a ich autorzy wykazują się prawdziwym talentem plastycznym.

Tej akcji nie byłoby gdyby nie dorośli, którzy chcą spełniać dziecięce marzenia. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotyka z coraz większym odzewem ludzi dobrej woli. Dobroczyńców przybywa z roku na rok, z akcji na akcję. Zgłaszają się sami, bo przeczytali o możliwości pomocy, zrobienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka. Coraz więcej dotychczasowych Przyjaciół Mikołaja zachęca do udziału w akcji swoich znajomych i partnerów biznesowych.

Liczymy na to, że w tym roku ponownie włączą się Państwo w pomoc najuboższym dzieciom z kurpiowszczyzny. Wspólnie sprawimy, że cel naszej akcji czyli szczęście dzieci, zostanie osiągnięty!

 

 

 

.