Pomagamy Mikołajowi

Najmłodsze Przyjaciółki Mikołaja


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/informedia3/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Sara-200605_185x185.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/rozmaito/.tmp:/home/rozmaito/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl/public_html/wp-content/themes/OnTheGo/epanel/custom_functions.php on line 657
Najmłodsze Przyjaciółki Mikołaja

Coraz młodsi mieszkańcy regionu pomagają Mikołajowi. Trzyletnia Sara Osowiecka i sześcioletnia Karolinka Grabowska. To najmłodsze wolontariuszki akcji PomagamyMikołajowi.pl. Maluchy pomagały nam w przygotowaniu paczek do rozwiezienia, a potem wyruszyły ze swoimi rodzicami i rozwoziły paczki.

Sara pomagała rodzicom dostarczyć paczki do miejscowości na terenie m.in. gmin Łyse i Kadzidło, a Karolinka - Lelis i Goworowo.

 

Naszą redakcję odwiedziła siedmioletnia Nadia Laskowska, która przeznaczyła całe kieszonkowe na kupno prezentów. Paczkę przygotowały wspólnie z Zuzią Radosną, która razem z innymi starszymi wolonariuszami aktywnie pomaga Mikołajowi. Zuzia jest bardzo aktywna na Facebooku, gdzie codziennie umieszcza relacje z działalności wolontariuszy i naszej.

 

 

 

Pomyślcie, co będzie się działo za jakiś czas, gdy dziewczynki będą starsze. Rosną nam wspaniałe wolontariuszki, aktywne i gotowe do działania. O takich młodych bohaterach trzeba mówić i pisać!

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>