Pomagamy Mikołajowi

Modne i ciepłe czapki i szaliki od ACCS

czapki-accsPrzedstawiciel renomowanych marek sportowych, firma ACCS obdarowała nasze dzieciaki czapkami i szalikami marki Barts. Dziękujemy! W tym roku nie zmarzniemy! :) 

Za oknem mróz, ale chociaż słonecznie. W tych pięknej zimowej aurze pakujemy kolejne paczuszki dla dzieciaków. W ręce właśnie wpadły nam czapki i szaliki od firmy ACCS, która jest przedstawicielem marki Barts. Dorzucamy je do paczek, żeby dzieci na Kurpiowszczyźnie nie marzły, gdy temperatury spadają. 

ACCS Sp. z o. o. została zarejestrowana pod tą nazwą w 2009 roku, ale ludzie ją tworzący działają jako przedstawiciele najlepszych marek sportowych w Polsce od 1992 roku, a w handlu artykułami sportowymi od roku 1990. Wykorzystując doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat zajmują się promocją, importem i dystrybucją renomowanych marek sportowych na terenie Polski. Dobierając reprezentowane przez siebie marki zwracają szczególną uwagę, aby produkty przez nie oferowane były najwyższej jakości przy zachowaniu najlepszych proporcji wartości do ceny.

ACCS, dziękujemy za pomoc w realizacji marzeń!