Listy

Na tej stronie znajdziecie "Listy do Mikołaja" pisane przez potrzebujące dzieci. Każdego roku przyświeca nam jeden cel – spełnić ich prawdziwe marzenia. Przeczytajcie jak to zrobić.

Dla dzieci to wielka sprawa. Muszą samodzielnie napisać lub narysować co chciałyby dostać, opisują co robiły przez ten rok, czy były grzeczne. Ich marzenia są często proste i niezwykle szczere. Jedni marzą o ciężarówce, inni o lalce. Są prośby, które trudno spełnić, np. zdrowie dla taty.

Ponieważ chcemy, by paczki trafiły do tych naprawdę potrzebujących każdy list jest poddawany weryfikacji. Wraz z wolontariuszami ze szkół, gmin i ośrodków pomocy wybieramy tych nadawców, którzy z niezależnych od siebie przyczyn nie mogą liczyć na znalezienie prezentu pod choinką.

Już teraz każdy może przeczytać listy i wybrać z nich te marzenia, które chcecie spełnić. Po zatwierdzeniu transakcji i telefonicznym potwierdzeniu przez wolontariusza wyślemy do Państwa e-mail z kopią listu. Kolejny krok to kupienie i wysłanie niezapakowanego prezentu na adres Rozmaitości Ostrołęckich (ul. Hallera 13, 07-410 Ostrołęka) lub dostarczenie pod jeden z adresów - http://pomagamymikolajowi.pl/o-akcji/o-nas/.

Nie znaleziono listów które pasują do Twoich wyborów.