Pomagamy Mikołajowi

By wszystko trafiło na czas…


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/informedia3/public_html/wp-content/uploads/et_temp/dzieciaki04-619946_185x185.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/rozmaito/.tmp:/home/rozmaito/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl/public_html/wp-content/themes/OnTheGo/epanel/custom_functions.php on line 657
By wszystko trafiło na czas…

Kurierzy, listonosze i osoby prywatne przynoszą do nas nieustająco  paczki z prezentami, które trzeba przygotować dla dzieciaków. Dobrze, że mamy tak wspaniałych wolontariuszy: Sylwka, Kasię, Beatę, Basię, Martę, którzy pracują na pełnych obrotach przez cały dzień, by wszystkie zabawki trafiły do potrzebujących na czas.

Każda paczka przychodzi do nas niezapakowana. W naszym sztabie kolejne zabawki trafiają do oznaczonych naszym logo worków. Trzeba niezwykle uważać, by się nie pomylić. Nad wszystkim czuwa sztab wolontariuszy.

Chcielibyśmy też podziękować wszystkim darczyńcom. Przy pakowaniu nieraz zaskoczyła nas hojność i wielkie serce osób realizujących listy. W paczkach znalazło się nie tylko to o czym dziecko marzyło, ale dużo, dużo więcej. Wspaniale, że każdego roku można na Was liczyć!

Przypominamy też, że jeszcze tylko do jutra do godziny 16.00 można realizować listy i dostarczać paczki. Dostało ich jeszcze 57! Paczki można zostawiać także w Hostelu Fabryka na ul. .11 Listopada 22/21 w Warszawie. Termin - sobota godzina 16.00.