Pomagamy Mikołajowi

Jeszcze ponad 300 marzeń do spełnienia!


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/informedia3/public_html/wp-content/uploads/et_temp/tn_Gaja-i-Samuel-pakuja-worek-z-prezentami-218452_185x185.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/rozmaito/.tmp:/home/rozmaito/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl/public_html/wp-content/themes/OnTheGo/epanel/custom_functions.php on line 657
Jeszcze ponad 300 marzeń do spełnienia!

Przyłączcie się do akcji PomagamyMikołajowi.pl. Wciąż wiele listów czeka na ludzi o dobrych sercach.

Zakończyła się kolejna faza akcji. Otrzymaliśmy od dzieci 1633 listy. Wszystkie zostały zweryfikowane, a 575 listów od najbardziej potrzebujących dzieci umieszczono na stronie. Ponad dwieście z nich zostało wybranych, a dobroczyńcy już dostarczają kupione prezenty. Do spełnienia pozostało jeszcze około 350 dziecięcych marzeń.

Dlatego apelujemy o pomoc małym mieszkańcom regionu. Pomóżcie! Niezależnie czy mieszkacie w mieści czy na wsi. Listów jest tyle, że na pewno znajdziecie takie, które napisały dzieci z waszej okolicy.

Możecie z rodzinami, przyjaciółmi lub współpracownikami złożyć się na prezent. Wspólnie możemy sprawić, że w wielu domach nadchodzące święta będą radosne!

Jeszcze ponad trzysta dzieci z nadzieją czeka na paczkę. Oto kilka z wielu dziecięcych marzeń:

 

Rodzeństwo Dawid, Krystian i Weronika chcieliby dostać kolejkę, żółty samochód i lalkę płaczącą.

Ośmioletni Szymon, którego wychowuje tylko mama, bo tata jest w więzieniu chciałby dostać jakikolwiek prezent dla siebie i czteromiesięcznego braciszka.

Jedenastoletnia Natalia marzy o misiu i torbie słodyczy, a Wiktoria o kapciach, piżamie, skarpetach, spodniach dresowych i dżinsowych, bluzie, butach i książkach.

Szymon i jego dwóch braci, których wychowuje starsza siostra, bo ich tata zmarł a mama po prostu ich porzuciła, marzą o domu, w którym wreszcie będą prawdziwą rodziną. Szymon i jego rodzeństwo marzą też o piłce nożnej, rakietkach do ping ponga, klockach i samochodach.

Matka, która wychowuje czwórkę dzieci, nie może sobie pozwolić na niezbędną wymianę mebli. Niewielkie środki z trudem wystarczają na jedzenie i leczenie całej czwórki. Jej dzieci marzą o nowym łóżku, szafce, przyborach szkolnych.

Zapraszamy na stronę z listami

Na zdjęciu: Mała Gaja i Samuel pakują worek z prezentami
 
Share

1 Komentarz

  1. Podziwiam was za takie akcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>