Pomagamy Mikołajowi

Jak spełniać marzenia

1. W zakładce „Listy do Mikołaja”  znajdziesz wszystkie listy, które czekają na realizację. Są one zweryfikowane i podzielone na gminy, według miejsca zamieszkania dzieci. Każdy z nich ma swój numer, dzięki któremu je identyfikujemy. Jeśli przy liście znajduje się litera a, b, c, itd. Oznacza to, że w bazie był lub jest list rodzeństwa danego dziecka.

2. Czytając listy, wybierz ten który zechcesz spełnić. Zrób to klikając na przycisk "Dodaj do worka" znajdujący się obok każdego listu. Po dodaniu do worka, list znika ze strony na 1 godzinę i jest niedostępny dla innych darczyńców. W tym czasie musisz potwierdzić swoje dane, wysyłając formularz. Jeśli nie potwierdzisz danych, list wraca na stronę.

Przy każdym liście znajduje się przycisk „Dodaj do worka”.

dodaj-do-worka

 

3. Po wybraniu listu do spełnienia możesz przejść do formularza i zakończyć wybór listów lub kontynuować dalsze przeglądanie i wybrać kolejne listy.

worek

 

4. Pamiętaj: List może zostać wybrany do spełnienia tylko przez jedną osobę - system o to zadba.

W formularzu poprosimy Cię o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i zamieszkania oraz numeru telefonu. Ważne, aby numer telefonu i adres maila wypełnione były poprawnie. Nawet najmniejszy błąd może uniemożliwić nam skontaktowanie się z tobą.

zamow

 

W momencie wysłania zgłoszenia, wybrane listy znikają ze strony.

5. W ciągu 48 godzin od zatwierdzenia listów do spełnienia skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o potwierdzenie danych. Jeżeli w tym czasie nie uda nam się z Tobą skontaktować, wówczas listy wrócą na stronę.

Prosimy byś był/a dostępny/a pod wskazanym numerem telefonu. Po naszym telefonie otrzymasz na swój adres maila wybrany przez siebie list.

Jeżeli weryfikacja dobroczyńcy przebiegnie pomyślnie, wówczas pozostaje tylko jedno – kupić to o czym dziecko marzy i dostarczyć niezapakowaną paczkę do naszej siedziby.

6. Dziecko przedstawia w liście różne marzenia. Ty wybierz te, które zechcesz spełnić.

7. Po zakupie prezentów wyślij je do siedziby Fundacji Pomagamy Mikołajowi lub do jednego z naszych oddziałów. Ważne, żebyś prezentów nie pakował w ozdobny papier lub torebki. Każdy prezent trafia do dzieci w identycznych workach, z logo akcji.

8. Na paczce koniecznie napisz numer listu, który realizujesz. Niech będzie on podany w widocznym miejscu, najlepiej na zewnątrz przesyłki. Nie wkładaj kartek z numerem do środka przesyłki, bo utrudnia nam to identyfikację zamówienia.

9. Numer listu znajduje się na liście, który otrzymasz na adres maila, możesz go także zapisać przy zamówieniu.

10. Paczkę dostarcz najpóźniej do 19 grudnia! Jeśli możesz zeskanuj i wyślij nam list przewozowy.

11. Paczkę możesz dostarczyć osobiście, wysłać pocztą lub kurierem na adres Fundacji Pomagamy Mikołajowi lub do jednego z naszych oddziałów.

Fundacja Pomagamy Mikołajowi, ul. Hallera 13, 07-410 Ostrołęka.

Gdzie jeszcze możesz zostawić prezenty:

Łomża: Restauracja „Cztery Pory Roku” przy ulicy Piłsudskiego 85.
Warszawa – w siedzibie partnera akcji: Fundacja Drabina Rozwoju, ul Dobra 5/2, (22) 646 48 38
Warszawa: Hostel Fabryka, ul 11 listopada 22