Pomagamy Mikołajowi

Sprawczyni pozytywnego zamieszania


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/informedia3/public_html/wp-content/uploads/et_temp/ewa-chodakowska-s1-152122_185x185.png) is not within the allowed path(s): (/home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/rozmaito/.tmp:/home/rozmaito/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/rozmaito/domains/pomagamymikolajowi.pl/public_html/wp-content/themes/OnTheGo/epanel/custom_functions.php on line 657
Sprawczyni pozytywnego zamieszania

Ewa Chodakowska - sportowiec, kobieta sukcesu. Teraz także przyjaciółka akcji Pomagamy Mikołajowi. Osobista Trenerka Fitness. Kobieta, która swój sukces osiągnęła wytrwałością i wytężoną pracą, od lat wspiera ludzi, pomagając im i wskazując drogę ku lepszemu życiu.

Ewa zaczęła swoją pomoc Mikołajowi od... zablokowania naszego serwera 🙂

Zaczęło się od postu na profilu Ewy, w którym namawiała ludzi do pomocy i spełniania dziecięcych marzeń właśnie poprzez akcję Pomagamy Mikołajowi. Nie bez przyczyny trenerka jest jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce.  Odzew na jej apel był tak duży, że w szybkim czasie nasz serwer nie wytrzymał napięcia. Na szczęście udało się naprawić awarię i wszystko wróciło do normy.

Za całe pozytywne zamieszanie, dzięki któremu, mamy nadzieję, udało się spełnić kolejne marzenia dzieci  serdecznie Ewie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu i karierze.

A jeśli Wy też chcecie zainspirować się pomysłami Ewy zajrzyjcie na jej fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/chodakowskaewa